shes guma 225/40/18

Shitet nga: adem 24 Pri 08:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes guma te veres 225 40 18 .gjındemı perball vıva freshıt shupkovc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim