shiten 4 gomat e vetures

Shitet nga: ardi 19 Mar 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes 4 goma te vetures me dimensione 205/55 R16 jan m Plus s te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim