shiten fellge alumini 15 coll

Shitet nga: xxxxx 14 Dhj 13:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellge alumini 15coll - 65- 195 jan te reja me gjith goma jan ne gjendje te shkelqyer pas asnje gervishje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim