shiten fellnet 18

Shitet nga: Mensur 02 Krr 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim