shiten fellnet

Shitet nga: fellne 01 Pri 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten fellnet jan te reja me goma jan te ardhura nga germonia 18 coll po ashtut boj ndrrim me fellne ww
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim