shitet 1 gom me bandash per rezerv

Shitet nga: xxxxx 11 Qer 14:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
guma osht me bandash nuk u ngjit kurr ne gjip osht per FORD EXPLORER

siq shihet ne foto

numri 235/70-16

e shesum edhe pa bandash
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim