shitje

Shitet nga: hilmi 22 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma 15 16 per komba me c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim