zingjir numer 15 per xhip shum tmir

Shitet nga: toni 22 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
viber +38649864160
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim