JVC kasetofon dhe zamdhues

Shitet nga: Ariani 07 Shk 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
JVC kasetofon dhe zmadhus. Per vetur. Punojn shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim