Blej urgjentisht kastofon tkerrit cd edhe usb

Shitet nga: Fidan 01 Jan 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Blej urgjentisht kastofon tkerrit munsisht me kon me cd edhe usb
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim