DVD Touch Panel per veture

Shitet nga: Fisnik 12 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
TOUCH PANEL 7.0-INCH WIDE LCD TFT permban:
- GPS
- DVD Video
- iPod
- Bluetooth
- Micro SD Card
- USB

I ka te gjitha kabllot per tu montuar ne veture dhe eshte ne gjendje funksionale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim