DVD Touch Panel per veture

Shitet nga: Fisnik 11 Jan 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
TOUCH PANEL 7.0-INCH WIDE LCD TFT, permbane: GPS, DVD Video, iPod, Bluetooth, Micro SD Card, dhe USB.

Kjo pajisje permbane te gjitha kabllot per tu montuar ne veture dhe eshte ne gjendje te mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim