DVD

Shitet nga: Dvd 24 Tet 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet DVD per vetur e ardhur nga zvicra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim