Dvd Per vetur

Shitet nga: Ariani 19 Mar 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dvd per vetur. Punon me usb edhe edhe me sd kart
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim