GPS Touch Panel per veture

Shitet nga: Fisnik 12 Shk 10:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

99,9 EUR   240 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
TOUCH PANEL 7.0-INCH WIDE LCD TFT

Permban: GPS, DVD Video, iPod, Bluetooth, Micro SD Card, dhe USB.

Kjo pajisje posedon te gjitha kabllot per tu montuar ne veture dhe eshte ne gjendje te mire teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim