Kasetofon radio cd player EMSON touch screen

Shitet nga: Gëzim Maliqi 03 Shk 14:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon i firmes Emson i cili permban mp3 ,mp4,radio,dvd.Ka nje ekran me touch screen ne te cilin mund ti ndiqni videot ne cilësi shume te mir ,nje vecori tjeter eshte qe ekranin e ka te levizshem dhe mund ta pershtatni ne baz te nevojav tuaja eshte i importuar nga gjermania dhe ne gjendje te rregullt po thuajse i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim