Kasetofon

Shitet nga: Erdin 21 Pri 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofon per makina Alpine.Eshte i sapo ardhur nga Gjermania shum i ruajtur dhe ne gjendje shum te mir teknike.Ka shanzher,digitron eshte i kompletuar.Per me shum info kontakto ne nr me poshte.Shitet me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim