Kasetofona per vetura

Shitet nga: tasim 01 Sht 10:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kasetofona per vetura te ndryshem, shum te mire dhe te ruajtur, qmimet ne secilen foto
Numri kontaktues:
049-922-015 dhe
045-341-628
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim