Kasetofoni mr cd jvc

Shitet nga: genti 30 Mar 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kasetofoni mr cd jvc
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim