Kastefoni sony

Shitet nga: Gazi 16 Dhj 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kastefonin me CD te ardhur prej norvegjis sony me AUX per qfardo telefoni bon me lshu music me kabull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim