Kastefonin me cd pioneer 35 euro

Shitet nga: gazi 16 Dhj 20:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kastefonin me CD wma-mp3 plus AUX per qfardo telefoni me lshu music
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim