Kastofon ALPINA

Shitet nga: Fisnik 09 Mar 18:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shitet kastofoni per te gjitha llojet e kerrev i modelit ALPINA
posedon USB port, me kabllo te gjate
vendin per me e konektu shanzherin per CD PLAYER
vendin per DVD PLAYER
Radio FM
komplet ne gjendje te rregullt

kontakt 049 48 40 40 // Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim