Kastofon VDO

Shitet nga: kastofon 10 Mar 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Kastofoni me cd punon shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim