Kastofon

Shitet nga: Astrit 17 Tet 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kastofnin medion per kerr esht me digitron dhe ka bluetoth cd usb sd mp3 player esht ne gjendje te rregullt u ardh nga zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim