Kenwood cd.usb player per Golf 4

Shitet nga: Mustafë 23 Shk 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes CD/USB playerin Kenwood,si ne foto.cd playeri eshte per Golf4,Passat4,Pollo,etj..
NDRRIM,VEQ ME PARE!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim