Komplet Muzika per Kerr

Shitet nga: arjan 15 Tet 17:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
2 pajaqalla 1-1500wat.magnat 600wat
Batarija e rrymes
Filteri
2pionjera qi qesin za
2 jbl 2 -2000wat
Komplet me kablla
1 buri per za
2 zvoqnika qe qesin za
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim