Mercedes E class

Shitet nga: xxx 13 Tet 01:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Dy kasetofona per mercedes E class classic
kasetofonat jan ne gjendje te rregullt.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim