Muzik veture

Shitet nga: arton 11 Jan 10:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes Radjo per kerr me DvD shum i mir pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim