Muzike per veture

Shitet nga: privat 10 Gsh 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes subwoofer te firmes shume te njohur JBL 600 WATTS 20 euro
auto cd player alpine CDM-9803R 4X45 WATTS 30 euro
auto cd player pioneer DEH-P546R 4X40 WATTS 25 euro bashk me
magacin me 6 cd-ja pioneer CDX-P25 15 euro bashk me kablla
zmadhues me 2 dalje 300 WATTS 30 euro pa kablla ose 40 euro bashk me kablla.

nese i bleni krejt qmimi ndryshon dukshem.

per bleres serioz numrin e kontaktit ia u dergoj me email.

ju lutem email adresen e shkruani te sakt nese deshironi te merrni pergjigje nga une.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim