Navi per golf 5

Shitet nga: Radio 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes navi per golf ne gjendje te rregullt punon me shanzher me 6 cd
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim