PIONER RADIO DVD GPS MONITOR

Shitet nga: bes 04 Shk 10:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
***SHES APO NDRROJ RADIO DVD PIONER , GPS, DALJE EDHE PER KAMER ****

***Ne gjendje te mire Optike, punon mire ***

***Ka nje defekt te vogel, dritat qe e shfaqin pamjen ju kan shkun , NUK ka problem me shirit por vetem dritat se nese shiqohet me ndonje drite vrehet se shfaqet pak, dmth BACKLIGHT (integrallat ) ju ka dobsu. (mund te riparohet max 20 €****

**** Boj ndrrim me ndonje telefon ( 1 apo 2 kartela duos ) , FELLNE , apo gjesend tjeter qe me konvenon***
**** Qmimi i diskutueshem me ndrrim***

Mund te kontaktoni ne nr + viber : +377 44 979 202


tag mercedes audi bmw passat golf iphone samsung galaxy 1 2 3 4 5 6 7 8 9 0 FELLNE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim