Pajaqall me 4 boksa

Shitet nga: krenar 09 Mar 08:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes Pajaqall me 4 boksa shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim