Perforcuese TOXIC 1600 wat

Shitet nga: Viber 049 556 665 18 Shk 17:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte ne gjendje te rregullt me kablla komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim