Pioneer cd usb Bluetooth player

Shitet nga: Mustafë 23 Shk 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes cd playerin Pioneer,eshte ne gjendje te rregullt,importuar nga Gjermania.
NUK BOJ NDRRIM!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim