RADIO 63K

Shitet nga: DINI 28 Krr 21:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
049714995 RADIO 63K

1-RADIO PER GOLF5
2-TMC
3-JVC
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim