RADIO EMSON ME TOUCH SCREEN.

Shitet nga: gazi 29 Mar 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes kasetofon me dvd, tv, usb, bluetuth, gps me touch screen te importuar nga gjermaina. Për më shumë informacione me kontaktoni edhe në viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim