Radi auto JVC mp3 50wx4 Aux lidhje me telefom

Shitet nga: JVC 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   37 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Gjithqka ne rregull ka za shum te mir prefektu me cilen doni fetur
Ftyra e zez e ka dritat e kuqe
Ftyra e hint e ka dritat e gjelbert
nr 049102246 +viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim