Radio 'kasetofon'

Shitet nga: Gëzim 13 Shk 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio originale firmes emson , Ngjendje të rregullt importuar nga gjermania I posedon te gjitha performancat Veqori tjeter ekran levizes qe pershtatet per shofer dhe pasagjer (lartë-poshtë) Per më shumë Informata te tjera keni mundesi viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim