Radio

Shitet nga: xxxxxxxxxxxxxxx 14 Shk 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes kompjuter,telefona,printer per foto te vogla,packet hp,kasetofon per kerr.
vb +38649747320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim