Radio CD MP3

Shitet nga: Radio CD 24 Pri 20:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Eshte ne gjendje te regullt
Radio CD MP3 Pioneer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim