Radio EMSON

Shitet nga: Gëzim Maliqi 06 Shk 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio originale firmes emson ,
Ngjendje të rregullt importuar nga gjermania
I posedon te gjitha performancat
Veqori tjeter ekran levizes qe pershtatet per shofer dhe pasagjer (lartë-poshtë)
Per më shumë Informata te tjera keni mundesi viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim