Radio Golf 4 Bora Passat

Shitet nga: arsim 25 Mar 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
radio kenwod
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim