Radio dvd

Shitet nga: Besforti 29 Nën 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shiten paisjet muzikore per veture radio dhe perforcues zerini. Paisjet jane te sjellura nga Zvicerra dhe ne gjendje shume te mire funksionale.
1) Perforcuesi : Uher -2x100 wats (200W) 2 kanale.
2) Cd mp3 player LG -50 W x4 (200W)
3) Cd mp3 Wma LG 50W x4 (200 W)
4) Cd multi cd kontrolle PIONEER 45W x4 (180 W)
Paisjet shiten te gjitha bashk 70 €, mund te shiten edhe ndaras!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim