Radio me CD

Shitet nga: Fadil 15 Nën 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Radio është e mir munesh edhe me qip me ngu muzik e ka vendin aty ku hin edhe eshte me Cd .Munesh me shiku edhe film ne radio vetem e shtin cd edhe fillon 049615155 ose viber +386049558237 ose 045425143
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim