Radio me cd per mercedes E class

Shitet nga: 044 206196 21 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet radio me cd per mercedes E Class.eshte e ardhur nga gjermonija punon shum mir.muni me provu qmimi i volitshum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim