Radio me cd urgjent shitet

Shitet nga: ooooooooo 03 Gsh 10:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
shes radio me cd ne gjendje prefekte kush esht interesum mund te kontaktoj ne nr tele 049656380
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim