Radio per Mercedes Benz E

Shitet nga: hamdi 21 Pri 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shitet Radio per Mercedes E Klas, ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim