Radio

Shitet nga: arton 28 Mar 12:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shes radion per vetura osht i ri ka ardh pej gjermanije i ka gjitha DVD blutith mikrofon gjitha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim