Sensor

Shitet nga: Astrit 01 Shk 18:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Sensor per vetura te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim