Shes dvd per vetura me mikrofon bluetoth radio u..

Shitet nga: 049278155 29 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Pajisje : Pajisje zëri dhe video për makina
Shed dvd per vetura me mikrofon bluetoth radio usb memori card, ka edhe dirigjuesi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim